Hakkımızda

Baran


HAKKIMIZDA

Yeni bir yüz ve yeni bir kadroyla İzmir merkezde kurulmuş olan firmamız tüm Türkiye çapında, gelişen teknolojinin ışığında ve yılların kazandırdığı tecrübeyle tüm Güvenlik, Telekomünikasyon ve Elektronik ihtiyaçlarınıza yönelik optimum çözümler sunmaya devam ediyor ve daha yeni çözümler üretmeye gayret gösteriyoruz.

Özellikle güvenlik konusunda yaptığımız çalışmalarda siz müşterilerimize geniş bir yelpaze de hizmet sunmayı ilke edinerek alternatif çözümler üretmek firmamızın önceliği olmuştur.

Şehir merkezlerinin yanı sıra , kırsal alanda da yapmış olduğumuz büyük projelerin bize vermiş olduğu tecrübeyi tüm alanlara yayarak pratik ve amaca yönelik çözümlerle sizlerin beğenisini kazanmaya devam etmekteyiz.

Askeri ve emniyet teşkilatımıza verdiğimiz güvenlik hizmetlerindeki referanslarımızla bu sektörde söz sahibi olmayı hedeflemekteyiz.

Türkiye çapında sunduğumuz çözümlerin devamlılığı, yerinde servis hizmeti ve sizlerin memnuniyeti ile bu sektörün vazgeçilmezi olacağımıza inanıyoruz.

VİZYONUMUZ

Hedefimiz, yüksek teknoloji esaslı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik sistemlerle iş ortaklarımıza en uygun çözümleri sunarak, onlara kendi alanlarında rekabet avantajı sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Kablolu ve kablosuz network tabanlı video güvenlik sistemi teknolojileri sektöründe, gelişimlere katkı sağlayan ve yeni teknolojilere katma değer kazandırarak kurumların ve insanların ihtiyaçlarına çözümler sunan lider teknoloji şirketidir.


TARİHÇE

2014
2010
1988
0
Connecting
Please wait...
Mesajınızı bırakın

Üzgünüz, ancak şu an aktif değiliz. Lütfen mesajınızı bırakın. Kısa süre sonra yanıtlayacağız.

* İsminiz
* Epostanız
Telefonunuz
* Mesajınız
Giriş Yap

Yardıma mı ihtiyacınız var? Talebinizi ileterek zaman kazanın.

İsminiz
* Epostanız
Telefonunuz
* Mesajınız
Sizin için buradayuz!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?